Selçuk Saç Ekim Merkezi

Selçuk Saç Ekim Merkezi

Selçuk saç ekim merkezi, hayalinizdeki saçlara kavuşmanız için sizlere çözüm oluyor. Saç dökülmesi problemleriniz, seyreklik ya da kellik gibi sorunlarınız varsa Selçuk saç ekim merkezi olarak sizlere tedavi yöntemlerimiz ve uzman doktorlarımızla çeşitli çözüm yöntemleri sunuyoruz. Selçuk saç ekim merkezi olarak önceliğimiz her zaman sağlık. Hastalarımızın, hayallerindeki sağlıklı saçlara kavuşması için uğraşıyoruz. Selçuk saç ekim merkezi olarak, bu yüzden sizlere en uygun Selçuk saç ekim fiyatları ile hizmet veriyoruz.

Saç dökülmesi herkesin yaşayabileceği doğal bir sorundur. Genellikle genetik olan kellik veya saç dökülmesi gibi sıkıntılar yaşıyorsanız, endişelenmenize gerek yok. Artık tıp sektörünün gelişmesiyle Selçuk saç ekim operasyonu çok kolay ve kısa bir tedavi haline geldi. Genetik olması dışında, hastalar geçirdiği bir kaza sonucu bu tarz kellik veya saç dökülme problemleri yaşayabilmektedir. Hatta çoğu zaman psikolojik sebeplerden dolayı saç dökülmesi çok normal bir durumdur. Özellikle bu tarz psikolojik nedenlerden ötürü saç dökülmesi yaşıyorsanız, bir de saçlarınız için endişe etmenize hiç gerek yok. Çünkü bu durum herkesin yaşayabileceği ya da sık sık yaşadığı çok olağan bir durumdur. Ayrıca artık Selçuk saç ekim tedavisi yaptırmak da çok basittir.

Kimler Saç Ekim Tedavisi Yaptırabilir?

Öncelikle saçları ile ilgili sorun yaşayan herkes, Selçuk saç ekim merkezi olarak bizimle irtibata geçebilir. Bu konuda sonsuz destek alabilirler. Kimlerin Selçuk saç ekim operasyonu yaptırabileceğiyle ilgili aslında bir kısıtlama bulunmamaktadır. Selçuk saç ekim tedavisi için sorun teşkil edecek, kronik bir rahatsızlığı bulunmayan ve saçları ile problem yaşayan herkes Selçuk saç ekim operasyonu yaptırabilir. Selçuk saç ekim tedavisi yaptıracak kişiler, bu tedaviden ne umduğunu net olarak bilmeli ve bildirmelidir. Tedavi öncesi ve sonrası uzmanının tavsiyelerine uyarak, Selçuk saç ekim tedavisi için gereklilikleri dikkatle yerine getirmelidir.

Selçuk saç ekim operasyonu genellikle kişilerin estetik görünüşleri için kişisel tercihleri sonucu gerçekleştirilen bir operasyondur. Ancak bazı durumlar için Selçuk saç ekim tedavisi mecburi bir neden olabilir. Psikolojik olarak saç dökülmesi sorunu ile ilgili ciddi problemler yaşayan hastalar ve bu sebepten kendilerine olan güvenlerinde ciddi sıkıntılar yaşayan kişiler için Selçuk saç ekim tedavisi mecburi olabilir. Bu tarz hastalar saç dökülmesi ve kellik gibi nedenlerden dolayı ciddi güven eksikliği duyarlar. Bu yüzden kendilerini sosyal yaşamlarında doğru ifade edemezler. Bu durum da beraberinde birçok sorun getirir. Saç dökülmesi veya kellik yüzünden sosyal ortamlarda bulunamama, iş veya okul gibi alanlarda iletişim kuramama gibi sorunlar yaşayabilir. Bu gibi durumlarda Selçuk saç ekim tedavisi mecburi bir gereklilik olarak görülür.

Selçuk Saç Ekim Süreci     

Selçuk saç ekim merkezi olarak operasyon anından daha çok Selçuk saç ekim öncesi ve sonrasına önem vermekteyiz. Çünkü Selçuk saç ekim merkezi olarak deneyimlerimiz sonucu, operasyon öncesi ve sonrası olan süreç tedavinin sağlıklı bir şekilde sonuçlanması için çok önemlidir. Selçuk saç ekim merkezi uzmanlarıyla birlikte bu süreçler hakkında sizlere her türlü desteği sunmaktadır. Tek yapmanız gereken Selçuk saç ekim merkezi saç ekim uzmanınızın sizlere yönelttiği önerilere dikkatle uymanız. Bu süreçte Selçuk saç ekim merkezi bizlere ve uzmanlarımıza danışabilirsiniz. Bu sayede operasyon öncesi ve sonrasının en iyi şekilde geçmesini sağlamış oluruz. Bu da beraberinde Selçuk saç ekim tedavisinin mükemmel sonuçlarını getirecektir.

Selçuk Saç Ekim Tedavi Öncesi

Selçuk saç ekim merkezi olarak operasyon öncesi sizlerden en büyük isteğimiz, eğer sigara kullanıyorsanız minimum 3 hafta önceden itibaren sigarayı bırakmanız. Sigaranın normalde zaten birçok zararı olduğu gibi bu ve benzeri operasyonlar sırasında, sigara kullananlar için ciddi sorunlar yaratmaktadır. Özellikle kandaki oksijen seviyesini ciddi oranlarda azaltan sigara, bu yüzden Selçuk saç ekim tedavisi ve benzeri tedaviler öncesi bırakılmalıdır. Ayrıca Selçuk saç ekim merkezi olarak bir diğer dikkat çektiğimiz nokta da kan sulandırıcı ilaçlardır. Kan sulandırıcı ilaçlar kullanan hastalarımıza da Selçuk saç ekim merkezi olarak minimum 3 hafta önceden bu ilaçları bırakılması söylenir. Çünkü bu tarz ilaçlar, tıpkı sigara gibi operasyon sırasında ve sonrasında ciddi sorunlar yaratabilir. İlk olarak yerine getirmeniz gereken bu durumlar sonrasında, Selçuk saç ekim merkezi uzmanlarıyla görüşmelerinize başlarsınız. Selçuk saç ekim merkezi uzmanlarıyla yapacağınız bu görüşmeler sırasında, Selçuk saç ekim tedavisiyle ilgili aklınızdaki her soruyu sormalısınız. Selçuk saç ekim merkezi uzmanlarımızla bu tedaviden beklentilerinizi eksiksiz bir şekilde paylaşmalısınız. Bu sayede Selçuk saç ekim merkezi uzmanımız sizleri Selçuk saç ekim tedavisi konusunda bilgilendirerek, aklınızdaki tedavi ile ilgili yanlış düşünceleri silecektir. Ayrıca Selçuk saç ekim tedavisi ile ilgili aklınızda hiçbir sorunun kalmamasını sağlayacaktır. Daha sonra tedavi beklentinizle ilgili Selçuk saç ekim merkezi uzmanınızla ortak bir karara varmış olursunuz. Artık Selçuk saç ekim merkezi uzmanınızla birlikte sizin için hangi tedavinin en doğrusu olduğunu kararlaştırırsınız. Kararlaştırdığınız tedavi yöntemine göre Selçuk saç ekim merkezi uzmanınızla beraber hangi bölgeye Selçuk saç ekim operasyonunun yapılacağına karar verirsiniz. Bir de yine kararlaştırdığınız tedavi türüne göre eğer gerekliyse, kıl kökü alınacak olan donör bölgeyi ya da bölgeleri belirlersiniz.

Selçuk Saç Ekim Tedavisi

Selçuk saç ekim merkezi olarak bizlerin önceliği her zaman sizin bu süreci sağlıklı bir şekilde geçirmenizdir. Bu yüzden Selçuk saç ekim merkezi tedavi öncesi verdiğimiz destek ve Selçuk saç ekim merkezi uzmanlarımızın sizlere yönelttiği doğrultuları başarılı bir şekilde atlattıktan sonra artık operasyon günü belirlenerek operasyona başlanabilir. Selçuk saç ekim operasyonu için birçok farklı tedavi seçeneği bulunmaktadır. Ancak çoğunlukla hastaların tercihi ve Selçuk saç ekim merkezi uzmanlarımızla birlikte bizim tavsiyemiz FUE tedavisidir. Selçuk saç ekim operasyonu için FUE tedavisinin tercih edilme nedeni öncelikle tedavi sonrası hiçbir iz kalmaması ve tamamen doğal bir saç görünümü olmasıdır. Ayrıca FUE tedavisi Selçuk saç ekim tedavilerinde en son keşfedilen saç ekim yöntemidir. FUE tedavisi eski Selçuk saç ekim tedavilerine göre çok daha kısa ve kolay bir operasyondur. Ayrıca Selçuk saç ekim operasyonu için kullanılan FUE tedavisinde saçlarınızı tıraşlamaya gerek duymadan operasyon gerçekleştirilir. Selçuk saç ekim merkezi uzmanınızla önceden belirlediğiniz donör bölgeden kıl kökleri alınarak, Selçuk saç ekim yapılacak bölgeye nakledilir. İşte bu Selçuk saç ekim operasyonu FUE tedavisidir. Bundan sonraki süreç de aynı operasyon öncesi olduğu gibi önemli bir süreçtir.

Selçuk Saç Ekim Tedavi Sonrası

Selçuk saç ekim operasyonu sonrası, tıpkı operasyon öncesinde olduğu gibi Selçuk saç ekim merkezi uzmanınız tarafından sizlere yönetilen bilgileri dikkatli bir şekilde uygulamanız gerekir. Selçuk saç ekim merkezi uzmanınız tarafından size yönetilen ilk şey yine minimum 3 hafta boyunca sigara ve kan sulandırıcı ilaçların kullanılmamasıdır. Daha sonrasında Selçuk saç ekim merkezi uzmanınız tarafından size yöneltilen aşamaları harfiyen uygulamalısınız. Operasyon sonrası saçlarınızın bakımına çok dikkat etmelisiniz. Böylelikle sağlıklı bir operasyon süreci geçirmiş olursunuz. Selçuk saç ekim merkezi olarak bizlerin ve uzmanlarımızın sizlere yönelttiği önerilere dikkatle uyduktan sonra hayallerinizdeki saçlara kavuşmuş olursunuz.