Konak Saç Ekim Merkezi

Konak Saç Ekim Merkezi

Konak saç ekim merkezi, hayalinizdeki saçlara kavuşmanız için sizlere çözüm oluyor. Saç dökülmesi problemleriniz, seyreklik ya da kellik gibi sorunlarınız varsa Konak saç ekim merkezi olarak sizlere tedavi yöntemlerimiz ve uzman doktorlarımızla çeşitli çözüm yöntemleri sunuyoruz. Konak saç ekim merkezi olarak önceliğimiz her zaman sağlık. Hastalarımızın, hayallerindeki sağlıklı saçlara kavuşması için uğraşıyoruz. Konak saç ekim merkezi olarak, bu yüzden sizlere en uygun Konak saç ekim fiyatları ile hizmet veriyoruz.

Saç dökülmesi herkesin yaşayabileceği doğal bir sorundur. Genellikle genetik olan kellik veya saç dökülmesi gibi sıkıntılar yaşıyorsanız, endişelenmenize gerek yok. Artık tıp sektörünün gelişmesiyle Konak saç ekim operasyonu çok kolay ve kısa bir tedavi haline geldi. Genetik olması dışında, hastalar geçirdiği bir kaza sonucu bu tarz kellik veya saç dökülme problemleri yaşayabilmektedir. Hatta çoğu zaman psikolojik sebeplerden dolayı saç dökülmesi çok normal bir durumdur. Özellikle bu tarz psikolojik nedenlerden ötürü saç dökülmesi yaşıyorsanız, bir de saçlarınız için endişe etmenize hiç gerek yok. Çünkü bu durum herkesin yaşayabileceği ya da sık sık yaşadığı çok olağan bir durumdur. Ayrıca artık Konak saç ekim tedavisi yaptırmak da çok basittir.

Kimler Saç Ekim Tedavisi Yaptırabilir?

Öncelikle saçları ile ilgili sorun yaşayan herkes, Konak saç ekim merkezi olarak bizimle irtibata geçebilir. Bu konuda sonsuz destek alabilirler. Kimlerin Konak saç ekim operasyonu yaptırabileceğiyle ilgili aslında bir kısıtlama bulunmamaktadır. Konak saç ekim tedavisi için sorun teşkil edecek, kronik bir rahatsızlığı bulunmayan ve saçları ile problem yaşayan herkes Konak saç ekim operasyonu yaptırabilir. Konak saç ekim tedavisi yaptıracak kişiler, bu tedaviden ne umduğunu net olarak bilmeli ve bildirmelidir. Tedavi öncesi ve sonrası uzmanının tavsiyelerine uyarak, Konak saç ekim tedavisi için gereklilikleri dikkatle yerine getirmelidir.

Konak saç ekim operasyonu genellikle kişilerin estetik görünüşleri için kişisel tercihleri sonucu gerçekleştirilen bir operasyondur. Ancak bazı durumlar için Konak saç ekim tedavisi mecburi bir neden olabilir. Psikolojik olarak saç dökülmesi sorunu ile ilgili ciddi problemler yaşayan hastalar ve bu sebepten kendilerine olan güvenlerinde ciddi sıkıntılar yaşayan kişiler için Konak saç ekim tedavisi mecburi olabilir. Bu tarz hastalar saç dökülmesi ve kellik gibi nedenlerden dolayı ciddi güven eksikliği duyarlar. Bu yüzden kendilerini sosyal yaşamlarında doğru ifade edemezler. Bu durum da beraberinde birçok sorun getirir. Saç dökülmesi veya kellik yüzünden sosyal ortamlarda bulunamama, iş veya okul gibi alanlarda iletişim kuramama gibi sorunlar yaşayabilir. Bu gibi durumlarda Konak saç ekim tedavisi mecburi bir gereklilik olarak görülür.

Konak Saç Ekim Süreci      

Konak saç ekim merkezi olarak operasyon anından daha çok Konak saç ekim öncesi ve sonrasına önem vermekteyiz. Çünkü Konak saç ekim merkezi olarak deneyimlerimiz sonucu, operasyon öncesi ve sonrası olan süreç tedavinin sağlıklı bir şekilde sonuçlanması için çok önemlidir. Konak saç ekim merkezi uzmanlarıyla birlikte bu süreçler hakkında sizlere her türlü desteği sunmaktadır. Tek yapmanız gereken Konak saç ekim merkezi saç ekim uzmanınızın sizlere yönelttiği önerilere dikkatle uymanız. Bu süreçte Konak saç ekim merkezi bizlere ve uzmanlarımıza danışabilirsiniz. Bu sayede operasyon öncesi ve sonrasının en iyi şekilde geçmesini sağlamış oluruz. Bu da beraberinde Konak saç ekim tedavisinin mükemmel sonuçlarını getirecektir.

Konak Saç Ekim Tedavi Öncesi

Konak saç ekim merkezi olarak operasyon öncesi sizlerden en büyük isteğimiz, eğer sigara kullanıyorsanız minimum 3 hafta önceden itibaren sigarayı bırakmanız. Sigaranın normalde zaten birçok zararı olduğu gibi bu ve benzeri operasyonlar sırasında, sigara kullananlar için ciddi sorunlar yaratmaktadır. Özellikle kandaki oksijen seviyesini ciddi oranlarda azaltan sigara, bu yüzden Konak saç ekim tedavisi ve benzeri tedaviler öncesi bırakılmalıdır. Ayrıca Konak saç ekim merkezi olarak bir diğer dikkat çektiğimiz nokta da kan sulandırıcı ilaçlardır. Kan sulandırıcı ilaçlar kullanan hastalarımıza da Konak saç ekim merkezi olarak minimum 3 hafta önceden bu ilaçları bırakılması söylenir. Çünkü bu tarz ilaçlar, tıpkı sigara gibi operasyon sırasında ve sonrasında ciddi sorunlar yaratabilir. İlk olarak yerine getirmeniz gereken bu durumlar sonrasında, Konak saç ekim merkezi uzmanlarıyla görüşmelerinize başlarsınız. Konak saç ekim merkezi uzmanlarıyla yapacağınız bu görüşmeler sırasında, Konak saç ekim tedavisiyle ilgili aklınızdaki her soruyu sormalısınız. Konak saç ekim merkezi uzmanlarımızla bu tedaviden beklentilerinizi eksiksiz bir şekilde paylaşmalısınız. Bu sayede Konak saç ekim merkezi uzmanımız sizleri Konak saç ekim tedavisi konusunda bilgilendirerek, aklınızdaki tedavi ile ilgili yanlış düşünceleri silecektir. Ayrıca Konak saç ekim tedavisi ile ilgili aklınızda hiçbir sorunun kalmamasını sağlayacaktır. Daha sonra tedavi beklentinizle ilgili Konak saç ekim merkezi uzmanınızla ortak bir karara varmış olursunuz. Artık Konak saç ekim merkezi uzmanınızla birlikte sizin için hangi tedavinin en doğrusu olduğunu kararlaştırırsınız. Kararlaştırdığınız tedavi yöntemine göre Konak saç ekim merkezi uzmanınızla beraber hangi bölgeye Konak saç ekim operasyonunun yapılacağına karar verirsiniz. Bir de yine kararlaştırdığınız tedavi türüne göre eğer gerekliyse, kıl kökü alınacak olan donör bölgeyi ya da bölgeleri belirlersiniz.

Konak Saç Ekim Tedavisi

Konak saç ekim merkezi olarak bizlerin önceliği her zaman sizin bu süreci sağlıklı bir şekilde geçirmenizdir. Bu yüzden Konak saç ekim merkezi tedavi öncesi verdiğimiz destek ve Konak saç ekim merkezi uzmanlarımızın sizlere yönelttiği doğrultuları başarılı bir şekilde atlattıktan sonra artık operasyon günü belirlenerek operasyona başlanabilir. Konak saç ekim operasyonu için birçok farklı tedavi seçeneği bulunmaktadır. Ancak çoğunlukla hastaların tercihi ve Konak saç ekim merkezi uzmanlarımızla birlikte bizim tavsiyemiz FUE tedavisidir. Konak saç ekim operasyonu için FUE tedavisinin tercih edilme nedeni öncelikle tedavi sonrası hiçbir iz kalmaması ve tamamen doğal bir saç görünümü olmasıdır. Ayrıca FUE tedavisi Konak saç ekim tedavilerinde en son keşfedilen saç ekim yöntemidir. FUE tedavisi eski Konak saç ekim tedavilerine göre çok daha kısa ve kolay bir operasyondur. Ayrıca Konak saç ekim operasyonu için kullanılan FUE tedavisinde saçlarınızı tıraşlamaya gerek duymadan operasyon gerçekleştirilir. Konak saç ekim merkezi uzmanınızla önceden belirlediğiniz donör bölgeden kıl kökleri alınarak, Konak saç ekim yapılacak bölgeye nakledilir. İşte bu Konak saç ekim operasyonu FUE tedavisidir. Bundan sonraki süreç de aynı operasyon öncesi olduğu gibi önemli bir süreçtir.

Konak Saç Ekim Tedavi Sonrası

Konak saç ekim operasyonu sonrası, tıpkı operasyon öncesinde olduğu gibi Konak saç ekim merkezi uzmanınız tarafından sizlere yönetilen bilgileri dikkatli bir şekilde uygulamanız gerekir. Konak saç ekim merkezi uzmanınız tarafından size yönetilen ilk şey yine minimum 3 hafta boyunca sigara ve kan sulandırıcı ilaçların kullanılmamasıdır. Daha sonrasında Konak saç ekim merkezi uzmanınız tarafından size yöneltilen aşamaları harfiyen uygulamalısınız. Operasyon sonrası saçlarınızın bakımına çok dikkat etmelisiniz. Böylelikle sağlıklı bir operasyon süreci geçirmiş olursunuz. Konak saç ekim merkezi olarak bizlerin ve uzmanlarımızın sizlere yönelttiği önerilere dikkatle uyduktan sonra hayallerinizdeki saçlara kavuşmuş olursunuz.